تبلیغات
دهکده رمز و چیت دهکده رمز و چیت - رمز و نقد بازی CALL OF DUTY MODERN WARFARE
 

رمز و نقد بازی CALL OF DUTY MODERN WARFARE

نویسنده: proffesor nioton موضوع: pc،  xbox-360،  ps3، 

 
رمزو نقد بازی در ادامه مطلب

سبک: FPS
سازنده: Infinity Ward
ناشر: Activision
پلتفرم: PS3 و Xbox 360 و PC
تاریخ انتشار: سال 2007                        

اگر از طرفداران بازیهای اکشن اول شخص باشید آن هم از نوع جنگ جهانی حتما نام Call of Duty را شنیده اید. بازیی که اولین شماره اش در سال 2003 فقط برای PC آمد. بازیی که با آمدنش تغییر و تحولات زیادی در بازی ایجاد کرد. شماره اول این بازی با یک انقلاب کامل و بزرگ همراه بود. بازی COD1 به قدری زیبا و قشنگ بود که از مجلات و سایت و از خیلی نمایشگاه ها جایزه بهترین بازی سال را گرفت. وقتی خبر از ساختن شماره 2 این بازی شد خیلی ها خوشحال شدند و برای آن ثانیه شماری می کردند. با آمدنش یک انقلاب دیگر به پا افتاد. ایندفعه شرکت Infinity Ward (خالق بازی COD) شماره دو این بازی را برای PC و Xbox 360 بیرون داد. تاریخ انتشار این بازی نزدیک با تاریخ انتشار کنسول Xbox 360 بود به همین دلیل اولین گزینه برای خرید بازی برای مردم همین بازی Call of Duty 2 بود. به همین دلیل این بازی یکی از پر فروش ترین بازیهای این کنسول شد. (تاریخ انتشار کنسول XBOX 360 22 نوامبر سال 2005 هست) با این بازی یکی از بهترین بازیها بود ، این بازی هم برای PC و هم برای Xbox 360 فروش زیادی کرد. مدت زیادی نگذشت که شرکت Activision در E3 اعلام کرد که با شرکت Treyarch در حال ساخت سومین از شماره این بازی هست. یکی از بدترین خاطرات PC بازها شاید همین خبر باشد! (بگو برای چی؟) برای اینکه Treyarch بازی اعلام کرد که COD3 برای همه کنسول ها به جز PC خواهد آمد. هیچ کس از بدبین ترین PC بازها فکرشو نمی کرد که اینطوری بشود. بازیی که با PC متولد شده است آن را ترک کند. شاید برایتان سوالی پیش آمده که Treyarch چی هست؟ Treyarch نام شرکت سازنده COD2 بر روی PS2 هست. بازی Cod3 را می توان ضعیف ترین نسخه از سری بازی COD دانست. اما خوب نسخه سوم این بازی هم فروش بسیار خوبی داشت. خوب حالا در چند مدت پیش (19 آپریل) متوجه شدیم که شرکت Infinity Ward در حال ساخت چهارمین از این بازی است! یکی از جنجالی ترین و پر بازدیدترین خبر همین خبر ساختن نسخه چهارم این بازی با نام Call of Duty 4: Modern Warfare بود. (شرکت Activision دموی 1 دقیقه و 37 ثانیه این بازی را در اینترنت گذاشته است). خوب شاید شما هم مثل من بسیار خوشحال شدید اما مهمتر از این خبر این هست که این بازی دیگر درمورد جنگ جهانی دوم نیست!!! (چی؟!!!) بله دیگر داستان بازی مربوط به جنگ جهانی دوم نمی شود دیگر از تفنگ ها و تانک ها و نقشه های قدیمی خبری نیست بلکه در این نسخه با جدیدترین سلاح ها و وسایل و... رو به رو هستیم. دیگر لباس های دشمنان و یارانتان لباس های قدیمی و خاکی نیست. یکی از راه های جذب بازیباز تغییر دادن یک چیز بزرگ هست مثلا شرکت کپکام برای بازی DMC4 دست به کار بزرگی زد و شخصیت محبوب و دوست داشتنی خود را دشمن کرد. حالا شرکت Infinity Ward دست به یک کار بزرگتری زده هست و آن هم این هست که دیگر حال و هوای قدیم را رها کرده و بعد از این که به راحتی بازی MOH مال شرکت EA را شکست داد به سراغ یک بازی دیگر EA به نام Battlefield رفته است تا آن را هم شکست بدهد.

مرد بد اصلی بازی ,یک روسی وطن پرست به نام Zakhaev (زاخاو) کسی که چیزی بیشتر از باز گرداندن روزهای باشکوه اتحاد شوروی سابق را دوست ندارد. Zakhaev ، کسی که توسط بازرگانان جدایی طلب روسی ، مافیا و ارتشی ها برگشته است.بنابراین تعداد زیادی جنگ افزارهای نظامی پیشرفته در اختیار دارد که با استفاده از آنها بدون معطلی یک جنگ چریکی در کشور مادریش به راه می اندازد. البته ، او می داند که کشورهای قدرتمند دنیا بالاخره به جنگ کوچک او درگیر می شوند.او با یک کمین می خواست نیروهای آمریکایی رو فریب دهد اما خوشبختانه بریتانیا Zakhaev را به شدت تحت نظر داشت – البته با کمک منابع قابل اعتماد روسیه ای – آنها سرانجام هدف اصلی او را پشت این درگیری ها فهمیدند.


اولین چیزی که بدون شک شما را جذب خواهد کرد گرافیک بسیار بسیار زیبای بازی هست (خدا به داد PCبازها برسه!). در دموی جدید بازی دیده می شد که یارانتان به وسیله طناب از هلیکوپتر به داخل کشتی می رفتند که باران هم می بارید که واقعا دیدنی بود! باران بسیار طبیعی بود و دشمنان و محیط به قدری زیبا طراحی شده اند که تشخیص دادن آن از واقعیت سخت هست! یر یک درخت می گذشت و ما به وضوح می توانستیم عبور نور خورشید از میان شاخ و برگهای درختان و افتادن آن بر روی زمین و صورت او مشاهده کنیم نبردها بسیار دیدنی و جذاب شده استو دیگر به لطف فیزیک و تخریب پذیری محیط نمی توانید پشت دیوارهای باریک پناه بگیرید چون تیر از آنها عبور می کند که باعث صدمه دیدنتان می شود که مانند نسخه پیش اگر در جایی پناه بگیرید به طور اتوماتیک سلامتیتان برمیگردد. در بازی فقط شما نمی جنگید ، صدها نفر در کنار شما با صدها نفر در مقابله تان می جنگند که واقعا دیدنی هست حتی در آسمان هم مبارزه هست و ممکن هست یک هلیکوپتر منفجر شود و دقیقا روی سرتان سقوط کند! پس مواظب باشید!


محیط ها بسیار متنوع هست و از کشتی و شهر گرفته تا اتاق های تنگ و گشاد! مبارزه خواهید کرد. البته سازندگان بازی اعلام کرده اند دیگر از جنگل خبری نخواهد بود چون این محیط باعث می شود بازیباز دید خوبی نداشته باشد. گفته شده موتور بازی هم DX9 و هم DX10 را پشتیبانی خواهد که سرعت فریم هم ثابت روی 60 هست که خوشحال کننده هست. گفته شده قسمت چند نفره 32pc  بازیکن و x360 شانزده و PS3 دوازده بازیبکن را ساپورت می کند که باید خیلی تماشایی باشد

رمز بازی

 میز فرمان(همون console) را از منو ی optionsواقع در main menu باز كرده و كلید (~) را زده و تایپ كنید    " seta thereisacow "1337     سپس اینتر را بزنید. دو باره تایپ کنید spdevmap  و اینتر را بزنید. شما باید یک ارور{error} دریافت كنید """"نگران نباشید این پیغام معمولیه""" شما حالا می توانید بازی جدید ی را شروع كرده یا بازی خودتونو resumeكنید .هنگام بازی كلید (~) را ازروی كیبرد {بالای كلید tab} بزنید و یكی از كد های زیر را وارد كرده واینتر را بزنید (برای اینكه كد ها خنثی شوند همون كد رو یك بار دیگر نوشته و اینتر را بزنید)

 

كد ها: تاثیرات:
give all تمام اسلحه ها
god نسوز شونده
noclip عبور از در و دیوار
notarget دشمنان كاری باهات ندارند
give ammo تمام مهمات
jump_height # تنظیم اهمیت(به طور پیش فرض ۳۹)
timescale # تنظیم زمان ( به طور پیش فرض ۱۰۰)

cg_LaserForceOn 1

افزودن لیزر واسه تمام اسلحه ها

 


 

() نظرات